Služby

Prevencia a dentálna hygiena

Kontrola chrupu ako prevencia pred prípadnými ochoreniami je nesmierne dôležitá. Cieľom dentálnej hygieny je predchádzanie zubným kazom a iným ochoreniam ústnej dutiny. Pravidelná dentálna hygiena zlepšuje celkové zdravie a zabraňuje strate zubov.

Bielenie zubov

Pred bielením zubov je potrebné podstúpiť zubné vyšetrenie, kde zistíme, či je pre Vás bielenie vhodné alebo nie. Bielenie nemôžu podstupovať ľudia mladší ako 18 rokov, tehotné ženy, pacienti s neošetrenými zubami.

Záchovná stomatológia

Zanedbanie starostlivosti o zuby vedie k vzniku kazov alebo iných problémov, ktorých následná liečba trvá oveľa dlhšie. Zubný kaz vzniká na miestach, kde nie je zubný povlak pravidelne a správne odstraňovaný. Podľa rozsahu zubného kazu je potrebné ho odstrániť zubnou vŕtačkou alebo ošetrením koreňového kanálika. Ak sa chcete vyhnúť neskorším komplikáciám, ako je liečba koreňov alebo odstránenie zuba, je potrebné poškodené zuby ošetriť výplňou. Najčastejšie využívané výplne: amalgámová výplň, fotokompozitná (biela) výplň, keramické  výplne CEREC, skloionomérny cement

Zubná endodoncia

Predstavuje liečbu koreňových kanálikov, to znamená ich čistenie (vybratie zubných nervov). Včasné ošetrenie koreňových kanálikov zub zachráni a nie je potrebná jeho extrakcia.

Špecializovaný odbor, ktorý sa zaoberá chirurgickými výkonmi na zuboch, čelusti a mäkkom tkanive ústnej dutiny. Extrakcie a chirurgické extrakcie zubov, zubných koreňov a zubov múdrosti. Zavedenie zubných implantátov. Excízie mäkkých tkanív. Resekcia koreňového hrotu.

Implantáty

Náhrada koreňa zuba, na ktorý sa následne upevní nadstavba, ktorá nesie korunku.

Náhrada jedného alebo viacerých chýbajúcich zubov, alebo ich súčastí. Korunky, mostíky, fazety, inlay/onlay/overlay. Celková a čiastočná náhrada zubov.

All on 4/6

Je náhrada horných i dolných zubov, ktorá je uchytená na štyroch/šiestich implantátoch a umiestnená do čeľuste pacienta.

Kontaktujte nás

Ďakujeme za záujem o naše služby. Prosím, v prípade rezervácie termínu alebo iných otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom formulára alebo nám zavolajte a všetko dohodneme telefonicky.

0911 999 516

Prijímame nových pacientov.

  Meno a priezvisko

  Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

  zubár

  Niečo vám na klinike vadilo?

  Dajte to vedieť priamo vedeniu.

  Kontaktovať